Co się będzie działo?

W programie konferencje prowadzone przez o. Antonello Cadeddu – Założyciela Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia i o. Leandro Rasera, także ze Wspólnoty.

 

Ojcowie przyjadą specjalnie do nas prosto z Brazylii, gdzie na co dzień zajmują się „rozdawaniem Miłosierdzia” na ulicach Sao Paulo, wychodząc do tych najbardziej potrzebujących i najbardziej zmarginalizowanych. Zarażą Cię swoją energią, pogodą ducha, prostotą serca, a nade wszystko podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem miłosierdzia Boga i swoją wiarą.

Nie zabraknie także modlitwy, uwielbienia, tańca (w tym planowana Cristoteca), teatru, śpiewu, Adoracji i Eucharystii.

 

CRISTOTECA:

Cristoteca to impreza taneczna – dyskoteka z Bogiem 🙂

Jak wygląda?

Cristoteca

Jak normalna dyskoteka, z tą jedyną różnicą, że muzyka niesie za sobą tylko dobre przesłania i jest chrześcijańska 🙂 Myślisz, że będzie nudna? Grubo się mylisz! Na świecie jest wielu dobrych muzyków, którzy swoim talentem pragną służyć Bogu i człowiekowi, oraz takich, którzy mają dość uprzedmiotawiania ludzi w teledyskach i śpiewania o tym, że życie jest ciężkie.

Na Cristotece usłyszysz każdy rodzaj muzyki, od hip-hopu, przez r&b, muzykę clubową, latino czy disco – wszystkie utwory zostały starannie wyselekcjonowane, byś bawił się rewelacyjnie nie tylko w dobrych rytmach, ale i treściach.

I pokażemy Ci, że „dobra zabawa” nie musi równać się z „dużo alkoholu”. Gwarantujemy, że na parkiet wyjdziesz bez kropli alkoholu we krwi i nie będziesz chciał z niego schodzić 😀

A kiedy się zmęczysz i będziesz chciał odsapnąć, będziesz mógł pójść do Pokoju VIPa, gdzie na spotkanie z Tobą będzie czekał nasz Gość Specjalny – sam Jezus Chrystus! 😀

 

TEATR i ŚPIEW:

Teatr

Teatr, śpiew i muzyka to kolejne formy sztuki, przez które chcemy uwielbiać Boga. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie przedstawienie – niespodziankę. Poza tym podczas całego spotkania i wszystkich modlitw prowadzonych przez Ojców będzie nam towarzyszył nasz przymierzowy zespół muzyczny –  wszelkiej maści ARTYŚCI MIŁOSIERDZIA, ludzie którzy swoimi konkretnymi talentami chcą służyć Bogu i człowiekowi. Tak, bo talenty, które otrzymaliśmy, pragniemy dobrze wykorzystać, by pokazać światu piękno, harmonię i czułość Serca Boga.

 

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY RAMOWY ROZKŁAD NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTÓW PROGRAMU (podane godziny mogą się zmienić w zależności od potrzeb):

SOBOTA:

  • 8:15 – początek rejestracji uczestników;
  • 9:00 – rozpoczęcie – w planie: konferencje, modlitwy, obiad, kolacja i Msza Święta (18.00), a na koniec dnia Cristoteca.

NIEDZIELA

  • 9:00 – rozpoczęcie – w planie: konferencje, modlitwy, obiad.
  • 15:00 – Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.